Od 2000 roku wspieramy rozwój firm, dostarczając im najwyższej jakości opakowania. Doświadczenie zdobyliśmy współpracując z przedsiębiorcami z różnych sektorów: mięsnego, cukierniczego, owocowo-warzywnego, jajczarskiego, ale także technicznego. Dzięki nowoczesnemu i zaawansowanemu parkowi maszynowemu, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane procesy technologiczne, takie jak: ekstruzja, termoformowanie, etykietowanie, wklejanie wkładek absorpcyjnych, nadruk czy regranulacja.

Grupa KGL

Wraz z Korporacją KGL oraz CEP Polska współtworzymy Grupę KGL – polską grupę kapitałową zajmującą się dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki tej współpracy zyskaliśmy dostęp do szerokiej gamy renomowanych surowców z lokalnych magazynów, a nasi klienci mogą liczyć na realizacje dostaw nawet w ciągu 24h, wspólne projektowanie nowych wyrobów, doradztwo materiałowe oraz – co najważniejsze – niezawodność i pewność realizacji kontraktów.

Korporacja KGL S.A.

Korporacja KGL S.A.

Zajmuje się dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów, produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania a także ich sprzedażą oraz eksportem.

Marcato sp. z o.o.

Marcato sp. z o.o.

Produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych, przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

CEP Polska sp. z o.o.

CEP Polska sp. z o.o.

Zajmuje się dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych i środków barwiących, a także pełni rolę spółki outsourcingowej księgowości i kadr dla całej Grupy.

FFK MOULDS Sp. z o.o. Sp.K.

FFK MOULDS Sp. z o.o. Sp.K.

Projektuje i buduje formy do maszyn termoformujących, a także zapewnia doradztwo techniczne w tym zakresie.

Od lat kierujemy się niezmiennie kilkoma wartościami, które nadają sens naszej codziennej pracy:

SILNY ZESPÓŁ

SILNY ZESPÓŁ

Wierzymy, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w ludzi. Dlatego zapewniamy wszystkim naszym pracownikom bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, a także wspieramy ich w dążeniu do ciągłego rozwoju. Wiemy bowiem, że to właśnie umiejętności, pasja oraz zaangażowanie zespołu są gwarancją naszego sukcesu.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Ciągle patrzymy w przyszłość. Nie tylko dlatego, że widzimy w tym sens istnienia firmy, ale przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jej pasjonatami. Każdego dnia pracujemy nad unowocześnianiem Marcato, aby móc dostarczać naszym klientom najbardziej innowacyjne i oryginalne rozwiązania.

DOSKONAŁE PRODUKTY

DOSKONAŁE PRODUKTY

Produkt doskonały to taki, który pozbawiony jest wad. Aby go uzyskać, tworzymy prototypy i poddajemy je wnikliwym testom laboratoryjnym. Standardem w naszej codziennej pracy jest utrzymywanie najwyższych norm dotyczących produkcji, BHP oraz higieny, która jest tak ważna dla wielu naszych klientów.

TROSKA O ŚRODOWISKO

TROSKA O ŚRODOWISKO

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką ponosimy za środowisko, w którym żyjemy na co dzień. Dlatego dążymy do tego, aby w 100 % wykorzystywać wewnątrz firmy wszystkie zużyte w czasie produkcji surowce. Jest to możliwe dzięki skutecznie działającym procesom segregacji, recyklingu oraz regranulacji.